وبلاگ میزیتو میزیتو: نرم‌افزار مدیریت پروژه آنلاین
میزیتو؛ نرم‌افزار مدیریت کسب‌وکار
میزیتو، بهترین نرم‌افزار مدیریت پروژه آنلاین، ابزار دورکاری و مدیریت کسب‌وکار با رویکرد شبکه‌اجتماعی است که با استفاده از آن می‌توانید فرآیندهای سازمانی خود را مدیریت کنید و با همکاران خود در لحظه ارتباط داشته باشید.
بیشتر بخوانید

میزیتو: نرم‌افزار مدیریت پروژه آنلاین

منتشر شده در ۳ سال پیش

زمان خوانش ۲ دقیقه

انتشار ۳ سال پیش

خوانش ۲ دقیقه

با میزیتو یک قدم جلوتر هستید...!

واقعیت این است که حفظ بهره وری مناسب در دورکاری بسیار مشکل است. شرایط اجتماعی ایران نیز این امر را مشکل‌تر می‌کند. اجرای طرح دورکاری فقط به فراهم کردن سازو کار تکنولوژیک آن مربوط نیست. مهمترین عامل موفقیت دورکاری، فراهم کردن ساز و کار آن برای خودتان در منزل است. این مساله جدا از شرایطی است که کارفرما باید برای شما خلق کند تا بتوانید به صورت دورکاری مراحل کار را پیش ببرید؛ شرایطی که در هر سازمانی متفاوت است و نیروهای فنی باید آن را برای کارمندان فراهم سازند.

مدیریت پروژه آنلاین چیست؟

به زبان ساده مدیریت پروژه آنلاین یعنی اینکه شما در هر مکانی که باشید میتوانید برای مدیر و کارفرمای خود، کار و پروژه انجام دهید. در واقع مدیریت پروژه آنلاین به معنی بکارگیری فناوری اطلاعات، کامپیوتر و اینترنت برای انجام امور در هر زمان و مکان است.

مدیریت پروژه آنلاین در شرایط بحرانی فعلی

مدیریت پروژه آنلاین یک انتخاب مناسب است و به کارکنان اجازه می ‌دهد تا در هر ساعت و از هر مکانی اقدام به انجام پروژه کنند بتوانند ثبت گزارش داشته باشند و همچنین درصد پیشرفت کار را مشخص نمایند و مدیر و دیگر اعضای درگیر در پروژه بتوانند از وضعیت انجام کارها اطلاع پیدا کنند .

می توان از مدیریت پروژه آنلاین به عنوان طرح برنده - برنده میان سازمان و کارمند نام برد.

برای فرار از فشار بحران ها چه کنیم؟

به جهت دستیابی به بهترین نتیجه باید به بهترین ابزار موجود دسترسی داشت...

آیا برای مدیریت پروژه آنلاین، ابزاری وجود دارد؟

اگر از سرویس های خارجی که بعضاً ایران را هم تحریم کردند بگذریم می توان از سرویس مدیریت مدیریت پروژه آنلاین، به عنوان یک محصول دانش بنیان که توسط شرکت آرمان ارائه شده است نام برد که در جهت دورکاری و مدیریت تیم و پروژه تولید شده است.

امکانات کلی میزیتو:

  • شبکه اجتماعی اختصاصی
  • مدیریت پروژه
  • کارتابل اداری (نامه ها)
  • پرونده مشتریان
  • یادداشت های شخصی
  • مانیتورینگ
  • صورت جلسات
نمایی از محیط پرونده مشتریان و ابزار بسیار کاربردی میزیتو جهت دورکاری

 

 

نکته جالب در مورد میزیتو ارائه این محصول در 3 نسخه وب، اندروید، iOS می باشد که استفاده از این سرویس را در هر زمان و مکان فراهم ساخته است.

از طریق سایت mizito.ir می توانید تا 5 کاربر به صورت رایگان از خدمات کلی سامانه استفاده کنید.


بیشتر بخوانید:

میزیتو، ابزاری رایگان برای سیستم‌سازی کسب‌و‌کار
شاید این مقالات هم برای شما جذاب باشند: