گسترش سریع Coronavirus شرکتها را ترغیب کرده است که یک مدل مطئن تجاری را پیاده سازی کنند. نیاز فوری برای مدیریت تیم ها از راه دور بسیار حیاتی شده است و شرکت ها در حال یافتن راه هایی برای دیجیتالی کردن کسب و کار خود با استفاده از بهترین ابزار های مدیریت منابع انسانی هستند.

آیا آماده هستید تا با تغییر مدل کاری از خانواده و کسب و کار خود حفاظت کنید؟

اگر جواب شما مثبت است ، می توانید از یک ابزار دورکاری استفاده کنید و تیم را از راه دور، همزمان با حفظ استمرار و روند تجاری، مدیریت کنید.

ایجاد بستری جهت اتوماسیون دورکاری و مدیریت پروژه آنلاین مزایای بسیاری برای بهبود عملکرد شرکت و پیشرفت پروژه و اطمینان از حصول اهداف شرکت و سازمان در زمان معین دارد. این ابزارها نیز هر روزه امکانات و قابلیت های جدیدی را ارائه می کنند که استفاده از آنها را وسوسه برانگیزتر می کند.

یکی به جای همه...!
یکی به جای همه...!

 

در ادامه با ابزارهای کاربردی میزیتو (Mizito) آشنا می شویم:

گفتگو در زمان کاری:

شما در میزیتو یک شبکه اجتماعی اختصاصی در اختیار دارید که چت شخصی بین اعضای شرکت، ایجاد گروه گفتگو و ایجاد کانال از امکانات این بخش می‌باشد.

مدیریت پروژه:

در میزیتو می‌توانید به ازای هر پروژه یک گروه ایجاد کنید که نمودار پیشرفت پروژه، مشاهده وظایف انجام شده یا انجام نشده پروژه، کارهای دارای تاخیر، بورد و تقویم پروژه از امکانات این بخش می باشد.

یادآوری وظایف:

مشغله کاری و ذهنی ممکن است باعث شود تا از انجام یکسری از کارها غافل شویم، در میزیتو سیستم یادآوری وظایفی وجود دارد که تمامی کارها را در زمان تعیین شده یادآوری و پیگیری می کند!

برنامه‌ریزی جلسات:

در دوران دورکاری برگزاری یک جلسه مفید جهت همفکری و تصمیمات کاری بسیار حائز اهمیت است.

در میزیتو بخشی جهت مدیریت جلسات وجود دارد که ارسال پیش نویس جلسه و یادآوری زمان جلسه از طریق پیامک، ثبت صورت جلسه و مصوبه، گرفتن امضاء و حضور و غیاب شرکت کنندگان از امکانات این بخش است.

پرونده مشتریان:

ایجاد پرونده برای هر مشتری، ثبت سند مالی و فرصت فروش و مانیتورینگ آنها، طبقه بندی مشتریان و قراردادن مسئول پیگیری برای هر فرصت فروش به صورت مجزا، در این بخش امکان پذیرخواهد بود.

اشتراک گذاری فایل ها:

شما می توانید یک یا چند کانال جهت بارگذاری فایل ها ایجاد کنید. افرادی که در کانال عضو می شوند می توانند به فایل های بارگذاری شده دسترسی داشته باشند با توجه به اینکه میزیتو اپلیکیشن اندروید و iOS دارد امکان دسترسی به فایل ها در هر زمان و مکانی ممکن خواهد بود.

ارزیابی کارها به صورت هفتگی:

امکان گرفتن گزارش از کارهای انجام شده در بازه های زمانی مختلف جهت ارزیابی عملکرد تیم بسیار مهم و تاثیر گذار خواهد بود است.

  • میزیتو، یک راه حل ساده و کاربردی در جهت بهبود روند اداری برای مدیران و کارمندان می باشد.
    www.mizito.ir

در آپارات ببینید: میزیتو، نرم‌افزار مدیریت پروژه آنلاین، ابزار دورکاری و مدیریت کسب‌وکار

مطلب مرتبط:

شروع کار با میزیتو