میزیتو: معمولاً مدیران به کارمندان خود اجازه می دهند اتاق کار خود را به صورت شخصی دکور کنند. با در هم آمیختن انواعی از ابزارهای کاری معمول مثل صفحه زیر ماوس، تابلو آگهی ها، و وسایل روی میز با وسایل شخصی، هرکسی می تواند اتاق کار خود را به خانه ای دیگر به دور از خانه ی اصلی خود تبدیل کند.

اما اگر تنها اختیار میزکار خود را دارید پیشنهادات زیر را از همین امروز اعمال کنید:

وسایل رنگارنگ

می توانید از وسایل پرکاربرد میز مثل قلمدان و سبد به عنوان بازتاب دهنده ی شخصیت خود استفاده کنید. فنجان پلاستیکی خود را با استفاده از برچسب های زیبا تزئین کنید. برای نگهداری نامه های ارسالی روزانه به جای سبد سیاه از سبد فلزی صورتی یا سبز استفاده کنید. از توپ استرس‌ هایی استفاده کنید که به شکل توپ گلف، توپ بیسبال، و یا جمجمه و استخوان دزدان دریایی هستند. تابلوی آگهی ها یا تابلو گچی که روی آن قابی زیبا رنگ شده می تواند به میز شما طراوت تازه ای بخشد.

تقویم

یک تقویم انگیزشی با گرافیک زیبا بسیار چشم نواز خواهد بود .

گیاهان

نگه داشتن گیاه روی میزکار به فضای کار شما جان می بخشد و به شما فرصت استراحتی می دهد که در میانه ی کاغذبازی و کار با اعداد و ارقام به هرس و آب دادن گیاهان بپردازید. گزینه های پیش روی شما از گیاهان ساده ی گلدانی تا درختان مینیاتوری به همراه سنگ ها و آبشارهای ظریف و شاخ و برگ های مینیاتوری متغیر هستند. باید قرار دادن گیاهان روی میزکار خود را با دقت زیادی انجام دهید. آن ها را دور از کامپیوتر، تجهیزات الکترونیکی و اسناد مهم نگه دارید تا در صورت افتادن گیاه یا رخ دادن اتفاقی هنگام آب دادن به آن مشکلی پیش نیاید. در صورتی که وقت زیادی برای نگهداری از گیاه زنده ندارید، گیاهان مصنوعی پلاستیکی یا پارچه ای روش بسیار خوبی برای رنگ و رو دادن به اتاق کار شما هستند، بی آن که نگران نگهداری روزانه آن ها باشید.

آکواریم کوچک رومیزی


مشاهده حرکت آرامش بخش ماهی می تواند استرس کاری شما را کاهش دهد. سعی کنید سراغ ماهی های خاص نروید.گوپی رنگی یا ماهی نئون می تواند در ابتدا گزینه مناسبی باشد.

ظرف شکلات و تنقلات

ظرف کوچکی از آب نبات، خشکبار و دیگر تنقلات را روی میز خود بگذارید تا در طول روز آن ها را نوش جان کنید. این کار از رفتن پر هزینه شما به سراغ سوپر مارکت جلوگیری می کند. برای اهمیت به سلامتی می توانید تخمه آفتابگردان و کشمش را جایگزین آب نبات کنید. قرار دادن تنقلات روی میز راه مناسبی برای برقراری ارتباط اجتماعی خواهد بود.

تهیه لیوان خاص

یک لیوان اختصاصی تهیه کنید.می تواند لیوان با رنگ یا طرح مورد علاقه شما باشد.

روشنایی

کار کردن در اتاق اداری زیر نور تند مهتابی می تواند به چشمتان فشار بیاورد . فضای کار خود را با اضافه کردن یک چراغ میز باتری خور تغییر دهید که بر روی آن لوگوی تیم ورزشی محبوب شما، یک شخصیت کارتونی و یا یکی از چهره های موسیقی پاپ چاپ شده است. چراغ دکوریِ فانوسی شکل و یا چراغ گدازه ای می تواند جلوه و نمای خوبی به میزکار شما بیافزاید.

توصیه: شما می‌توانید همیشه روحیه شاد و خوبی داشته باشید، حتی اگر در سخت‌ترین روزهای زندگی‌تان باشید...

بیشتر بخوانید:

مقایسه میزیتو با Trello
شروع کار با میزیتو